miska sada 7díl.(6xmiska,1xtác) pr.28cm BIANCA porcelán BÍ
Kód: MA-267313
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska sada 7díl. (6 x miska, 1 x tác) pr. 28 cm, BIANCA, porcelán BÍ. celkový průměr: 28 cm výška: 4 cm materiál: porcelán barva: bílá Servírovací sada kulatá porcelánová BIANCA v bílé barvě, se skládá z kulatého podnosu a 6 mističek různého tvaru. Tato sada má široké využití. Podnos můžete využít na servírování jednohubek, chlebíčků, koláčů, dortů či mini dortíků. Do jednotlivých malých mističek můžete dát různé dipy, marmelády, sypání, oříšky, ovoce nebo zeleninu. Vhodné pro každodenní použití. Sada je vhodná do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.27 kg |
| EAN: | 8591022559376 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,27 kg |
| Objem přepravní: | 4,205 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
