miska sada 8díl. (10,14,16,18cm + 4 víčka) smalt BELLY
Kód: MA-287771
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska sada 8díl. (10, 14, 16, 18 cm + 4 víčka) smalt BELLY. sada obsahuje misky: - pr. 10 cm, objem 0,2 l - pr. 14 cm, objem 0,6 l - pr. 16 cm, objem 0,9 l - pr. 18 cm, objem 1,3 l materiál: smalt, plastové víčko tloušťka stěny: 0,2 mm barva: bílá dekor: zelenina Sada smaltovaných misek s plastovými víky BELLY Zelenina. Misky jsou určeny pouze pro uchovávání potravin, nejsou určeny na vaření. myčka: ano mikrovlnka: ne trouba: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8591022247730 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,52 kg |
| Objem přepravní: | 2,888 dm3 |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
