miska servírovací 7,2x7,2x4cm porcelán ČER mat. (2ks)
Kód: MA-386738
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska servírovací 7,2 x 7,2 x 4 cm, porcelán ČER mat. (2 ks). rozměry: 7,2 x 7,2 x 4 cm barva: matná černá materiál: porcelán balení: 2 ks Minimalistické a efektní misky využijete při společných rodinných snídaních nebo pro servírování malých pokrmů návštěvě. Jsou vhodné na každodenní užívání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8720573205245 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,298 kg |
| Objem přepravní: | 0,56 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
