miska servírovací sada 3díl.(1xbambus.tác 12,5x10cm+2xmiska porc.pr.8,5x4cm BÍ)
Kód: MA-386730
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska servírovací sada 3díl. ( 1 xbambus. tác 12,5 x 10 cm + 2 x miska porc. pr. 8,5 x 4 cm BÍ). sada obsahuje: 2 x miska, tác rozměry tác: 12,5 x 10 cm rozměry miska: 8,5 x 4 cm barva: bílá materiál: bambus, porcelán Minimalistické a efektní misky s podnosem využijete při společných rodinných snídaních nebo pro servírování malých pokrmů návštěvě. Jsou vhodné na každodenní užívání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8719987588167 |
| Hloubka přepravní: | 25,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,419 kg |
| Materiál: | porcelán |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,4025 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Typ mísy: | servírovací mísa |
| Výška přepravní: | 5 cm |
| Zařazení - jídelna: | Stolování |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
