miska servírovací sada 4díl.(1xbambus.tác 30x10cm+3xmiska porcelán 9,5x5,5cm BÍ)
Kód: MA-385727
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry: 1 x bambusový tácek 30 x 10 x 5 cm 3 x porcelánová miska 9,5 x 5,5 cm materiál: porcelán barva: bílá Servírovací porcelánové misky na bambusovém tácku, vhodné na drobné občerstvení, dipy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.81 kg |
| EAN: | 8719202406986 |
| Hloubka přepravní: | 30,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,815 kg |
| Objem přepravní: | 2,49018 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10,5 cm |
| Výška přepravní: | 7,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
