miska zapékací ovál.SMART CUISINE WAVY GRANIT 32x20x7,4cm skl.ŠE
Kód: MA-327352
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska zapékací oválná SMART CUISINE WAVY GRANIT, 32 x 20 x 7,4 cm, skleněná, šedá. rozměry: 32 x 20 x 7,4 cm materiál: sklo barva: šedá Zapékací miska je vyrobena z velmi kvalitního skla s vysokou pevností a odolností při používání. Materiál je vysoce odolný proti poškrábání, otěru nebo tepelnému šok. Je neporézní a tudíž zabraňuje usazování bakterií, udržuje teplotu pokrmů a je 100 % recyklovatelný. Teplotní omezení do 250 st. C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 0883314074253 |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Objem přepravní: | 4,74 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 7,4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
