miska zmrzlinka 216ml ICEVILLE skleněná (2ks)
Kód: MA-267211
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska skleněná zmrzlinka, 216 ml, ICEVILLE (2 ks). objem: 216 ml balení: 2 ks Skleněná miska zmrzlinka ICEVILLE je vyrobena z čirého silnostěnného skla v elegantním designu. Zmrzlinka je vhodná i na servírování ovocných salátů či dezertů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 8693357277274 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,76 kg |
| Objem přepravní: | 3,25 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 12,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
