mléčenka 11,7x7,5cm DIAMOND keramická
Kód: MA-370086
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Mléčenka 11,7 x 7,5 cm, DIAMOND, keramická. rozměry: 11,7 x 7,5 cm materiál: keramika barva: bílá Mléčenka DIAMOND 11,7 x 7,5 cm v barvě bílé se zdobným reliéfem, vyrobená z keramiky. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8591022594940 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,16 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,918 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
