mléčenka 350ml PALAS keramická HN
Kód: MA-326101
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Mléčenka 350 ml, PALAS, keramická HN. objem: 350 ml materiál: keramika barva: hnědá Mléčenku lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8591022595404 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,275 kg |
| Objem přepravní: | 1,053 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
