mlékovar AKCENT 1,5l nerez
Kód: MA-326256
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Mlékovar AKCENT 1,5 l, nerez. objem: 1,5 l materiál: nerez Nerezová mlékovka AKCENT. Dvojstěnná mlékovka bez poklice s plastovým držadlem, vnější povrch lesk, vnitřní mat. Boční strana mlékovky obsahuje napouštěcí ventil na vodu, při uvedení do varu píská.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 8591022366479 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,76 kg |
| Objem přepravní: | 5,89 dm3 |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 15,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
