nůž kapesní 100-NH-1A
Kód: MA-237101
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
materiál: nerezová ocel + plast délka: 90 mm rozměry čepele (D x Š): 70 x 12 mm hmotnost: 37 g Kapesní zavírací nůž 100-NH-1A pro každodenní použití, který se neztratí v žádné mužské kapse.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapesní nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8590710100104 |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Hloubka přepravní: | 3 cm |
| Hmotnost: | 37 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 0,045 dm3 |
| Počet funkcí: | 0 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Typ nože: | multifunkční nůž |
| Typ ostří: | hladké |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
