nůž kapesní 100-NH-4D
Kód: MA-237131
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
materiál: nerezová ocel + plast délka: 90 mm rozměry čepele (D x Š): 70 x 12 mm hmotnost: 42 g 2 čepele, 2 otvíráky Kapesní zavírací nůž 100-NH-4D pro každodenní použití, který se neztratí v žádné mužské kapse.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapesní nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8590710100401 |
| Hloubka přepravní: | 3 cm |
| Hlučnost: | dB |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,06 kg |
| Objem přepravní: | 0,045 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
