nůž kapesní 12/200mm PH
Kód: MA-556979
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kapesní zavírací nůž materiály: plastová rukojeť, jednoruční otevírání, čepel z nerezové oceli, kvalitní nýtování délka čepele: 120mm balení: blistr - s pojistkou proti samovolnému zavření čepele Kapesní zavírací nůž pro každodenní použití, který se neztratí v žádné mužské kapse.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapesní nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8590804018353 |
| Barva: | černá |
| Bezpečnostní pojistka: | Ano |
| Délka čepele: | 12 cm |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,184 kg |
| Objem přepravní: | 0,361 dm3 |
| Počet funkcí: | 1 |
| Šířka přepravní: | 9,5 cm |
| Typ nože: | zavírací nůž |
| Typ ostří: | hladké |
| Určení: | outdoor |
| Výška přepravní: | 19 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
