nůž kapesní 70mm kov
Kód: MA-464244
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kapesní zavírací nůžDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kapesní nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 5904198074421 |
| Hloubka přepravní: | 0 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Šířka přepravní: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
