nůž kapesní multifunkční 10 funkcí
Kód: MA-556993
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nůž kapesní multifunkční INOX - Hmotnost 0,666 kg Délka zavřeného nože je 95 mm. Nerezový multifunkční nůž s 11 různými částmi pro různé způsoby použití. Rukojeť je v kombinaci kov - dřevo. Kapesní zavírací nůž je určený pro každodenní použití, který se neztratí v žádné mužské kapse.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapesní nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8590804050728 |
| Barva: | stříbrná |
| Délka čepele: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost: | 666 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,144 kg |
| Objem přepravní: | 0,361 dm3 |
| Počet funkcí: | 10 |
| Šířka přepravní: | 9,5 cm |
| Typ nože: | multifunkční nůž |
| Určení: | outdoor |
| Výška přepravní: | 19 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
