nůž kapesní multifunkční 13 funkcí
Kód: MA-464245
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kapesní nůž je ideální pro kempování, cestování a drobné opravy a patří mezi nejužitečnější nástroje, které se hodí v nejrůznějších situacích. Jeho využití se neustále vyvíjí; již není jen pomůckou pro milovníky přežití nebo rybářské nadšence.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapesní nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 5904198062411 |
| Hloubka přepravní: | 0 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Šířka přepravní: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
