nůž keramický 23cm porcovací ACURA
Kód: MA-268695
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nůž keramický 23 cm univerzální ACURA. délka: 23 cm Ostří keramického nože je vyrobeno z keramického materiálu zvaného oxid zirkoničitý. Tato sloučenina je velmi silná a odolná. Ergonomická rukojeť z TPR s protiskluzovou úpravou. Nůž je velmi odolný proti skvrnám a rezivění. Snadno se čistí. Čepel do sebe nepropustí žádnou z kyselin obsažených v potravinách. Vitamíny se díky keramické čepeli z potravin neztrácejí. Nůž má nízkou hmotnost a vyvážené těžiště. Maso, zelenina či ovoce se nelepí na nůž. Snadná manipulace při práci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022209042 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,124 kg |
| Objem přepravní: | 0,42 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
