nůž KOSTKA MIKOV
Kód: MA-237170
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nůž KOSTKA MIKOV. celkové délka: 142 mm délka v zavřeném stavu: 77,5 mm hmotnost: 40 g Kostka v sobě skrývá 2 mm silnou čepel, o délce 62 mm a výšce 9 mm materiál čepele: 440A, 55-57 HRc Kostka - elegantní nůž originální tvarem i způsobem otevírání. Hranatý tvar nože v uzavřeném stavu dal noži jméno - Kostka. Unikátní řešení konstrukce nože působí na první pohled jako zajímavý hlavolam. Dvojitým překlopením nerezových střenek o 180 stupňů se nůž uvede do pohotovostního stavu. obráceným způsobem středošpičatou čepel skryjeme. Držadlo nože je na všech hranách sraženo pro lepší ergonomii a pohodlné uchopení nože. Nejen dámy ocení praktické otevírání nože překlápěním, při kterém nedochází k namáhání nebo poškození nehtů. Kostka je šikovný a praktický nůž, jedná se o elegantního společníka do společnosti. Díky své velikosti se vejde do každé kapsy i dámské kabelky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapesní nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8590710001692 |
| Délka čepele: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,042 kg |
| Objem přepravní: | 1,562 dm3 |
| Počet funkcí: | 0 |
| Šířka přepravní: | 14,2 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
