nůž kuchařský 15cm EDUARD
Kód: MA-224302
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kuchařský nůž EDUARD 15 cm. Usnadněte si vaření, ať chystáte maso na guláš, rybu nebo zeleninu. Kuchařský nůž Eduard má dokonale ostrou čepel, díky které jde krájení (skoro) samo. A to jsme vám ještě neřekli, jak skvěle padne do ruky. čepel: ocel jakosti X50CrMoV15 (ISO 1.4116) délka čepele: 15 cm tvrdost čepele: HRC 55 ±2 materiál rukojeti: odolný leštěný plastDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8595017300042 |
| Délka čepele: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 2,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,18 kg |
| Objem přepravní: | 0,7938 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 40,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
