nůž kuchařský 17cm CULINARIA RED
Kód: MA-268512
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nůž kuchařský 17 cm, CULINARIA RED. délka ostří: 17 cm šířka ostří: 1,8 cm délka rukojeti: 12,5 cm celková délka: 29,5 cm plastová rukojeť Kuchařský nůž Red CULINARIA má ocelové ostří. Ocelové nože patří mezi nepostradatelné pomocníky v každé kuchyni. Výběr vhodného nože nám usnadní krájení či porcování potravin. Kolekce nožů BANQUET nabízí široký výběr nožů mnoha tvarů, velikostí a účelu použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8590419043085 |
| Hloubka přepravní: | 39 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,15 kg |
| Objem přepravní: | 0,975 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
