nůž kuchařský 20cm EDUARD
Kód: MA-224301
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kuchařský nůž EDUARD 20 cm. Poklad. To je pro každého kuchaře jeho oblíbený, precizně nabroušený kuchařský nůž. Doplňte takový poklad i do své kuchyně s kuchařským nožem Eduard. čepel: ocel jakosti X50CrMoV15 (ISO 1.4116) délka čepele: 20 cm tvrdost čepele: HRC 55 ±2 materiál rukojeti: odolný leštěný plastDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8595017300028 |
| Délka čepele: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 2,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,26 kg |
| Objem přepravní: | 0,7938 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 40,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
