nůž kuchařský 20cm VILEM
Kód: MA-224307
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kuchařský nůž 20 cm VILEM. V kuchyni není nad kvalitní nůž. Užijte si i vy precizní krájení masa i snadné sekání zeleniny s kuchařským nožem Vilem. čepel: ocel jakosti X50CrMoV15 (ISO 1.4116) délka čepele: 20 cm tvrdost čepele: HRC 55 ±2 materiál rukojeti: odolný leštěný plastDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8595017305023 |
| Délka čepele: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 2,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,21 kg |
| Objem přepravní: | 0,9072 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 40,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
