nůž kuchařský 24cm BRILLANTE bambusový
Kód: MA-369754
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nůž kuchařský 24 cm, BRILLANTE, bambusový. délka: 24 cm šířka: 2,6 cm Bambusový kuchařský nůž Brillante Bamboo představuje ekologické, bezpečné a zdravé krájení. Jeho bezpečné ostří zachovává chuť a kvalitu potravin, neničí krájecí desku a tím zabraňuje vzniku bakterií.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022473979 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 0,63 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
