nůž kuchařský 33,5cm CONTOUR
Kód: MA-327187
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nůž kuchařský CONTOUR 33,5 cm, materiál nerez, délka nože 33,5 cm, délka čepele 20 cm. Nůž je vhodný pro každodenní použití. Ocelové nože patří mezi nepostradatelné pomocníky v každé kuchyni. Bez kvalitního nože si lze jen těžko představit vaření.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8591022427620 |
| Hloubka přepravní: | 39 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,276 kg |
| Objem přepravní: | 0,6825 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
