nůž kuchařský santoku 18cm VILEM
Kód: MA-224317
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nůž kuchařský santoku 18 cm VILEM. délka čepele: 18 cm Nůž Santoku Vilém je určený pro široké spektrum kuchyňských úkonů. S délkou ostří 18 cm je ideální pro krájení zeleniny, masa a dalších surovin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8595017305030 |
| Hloubka přepravní: | 40,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Objem přepravní: | 0,9072 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 2,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
