nůž METALLIC Platinum nerez sada 5díl. + stojan nerez
Kód: MA-369538
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada nožů METALLIC Platinum, 5 ks s nerezovým stojanem. sada obsahuje: - nůž kuchařský 33,5 cm - nůž santoku 30,5 cm - nůž na chléb 33,5 cm - nůž univerzální 23,5 cm - nůž praktický 21 cm - nerezový stojan Nože jsou vhodné pro každodenní použití. Ocelové nože patří mezi nepostradatelné pomocníky v každé kuchyni. Bez kvalitního nože si lze jen těžko představit vaření. Nože rozšiřují řadu METALLIC.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.72 kg |
| EAN: | 8591022440223 |
| Barva: | stříbrná |
| Blok na nože: | Ano |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,72 kg |
| Materiál čepele: | nerez ocel |
| Objem přepravní: | 10,584 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 36 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
