nůž na chléb 20cm CULINARIA GREY
Kód: MA-327305
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nůž na chléb 20 cm, CULINARIA GREY. délka ostří: 20 cm šířka: 2 cm celková délka nože: 31,5 cm materiál: ocelové ostří, plastová rukojeť Ocelové nože patří mezi nepostradatelné pomocníky v každé kuchyni. Výběr vhodného nože nám usnadní krájení či porcování potravin. Kolekce nožů BANQUET nabízí široký výběr nožů mnoha tvarů, velikostí a účelu použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022543122 |
| Hloubka přepravní: | 39 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,098 kg |
| Objem přepravní: | 0,78 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
