nůž na houby AKCENT 7cm, se štětečkem, dřev.rukojeť
Kód: MA-287567
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nůž na houby AKCENT 7 cm, se štětečkem, dřevěná rukojeť. délka: 7 cm materiál: nerez, dřevěná rukojeť Houbařský nůž AKCENT je dokonalý pomocník nejen při sběru a čištění hub. Nožík je skládací a obsahuje štěteček k očištění hub, nůž s ostrou čepelí, karabinku a vývrtku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapesní nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022621288 |
| Hloubka přepravní: | 0 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Šířka přepravní: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
