nůž na houby zavírací se štětečkem + otvíráky, dřev.rukojeť
Kód: MA-282101
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
nůž na houby zavírací se štětečkem + otvíráky, dřev.rukojeť Materiál: nerez, dřevo Rozměry: celková d. 20,5 cm, d. čepele 7 cm složený 13,5 x 3,5 x 2 cm Nůž houbařský se sklopnou čepelí. Střenka se štětečkem, čistící ozuby na hřbetu čepele, očko pro připevnění karabinky nebo provázku. Otvíráky na korkové a korunkové zátky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapesní nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8592381110109 |
| Délka čepele: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,15 kg |
| Objem přepravní: | 0,95625 dm3 |
| Počet funkcí: | 0 |
| Šířka přepravní: | 7,5 cm |
| Typ nože: | zavírací nůž |
| Typ ostří: | hladké |
| Určení: | houbařsky |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
