nůž na steak 23,5cm APETIT Color nerez
Kód: MA-287571
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nůž na steak 23,5 cm, APETIT Color, nerez. délka čepele: 12 cm celková délka: 23,5 cm materiál: ocel, plast mix barev: fialová, černá Nůž na steak APETIT Color s nerezovou čepelí s nepřilnavým povrchem a plastovou rukojetí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022575956 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 0,048 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
