nůž praktický 9cm CULINARIA GREY
Kód: MA-287579
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nůž praktický 9 cm, CULINARIA GREY. celková délka: 18 cm délka ostří: 9 cm šířka: 1,4 cm Praktický nůž CULINARIA Grey s ocelovým ostřím a plastovou rukojetí. Ocelové nože patří mezi nepostradatelné pomocníky v každé kuchyni. Výběr vhodného nože nám usnadní krájení či porcování potravin. Kolekce nožů BANQUET nabízí široký výběr nožů mnoha tvarů, velikostí a účelu použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022543023 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 0,405 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
