nůž praktický 12cm CULINARIA GREY
Kód: MA-287578
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nůž praktický 12 cm, CULINARIA GREY. celková délka: 22 cm délka ostří: 12 cm šířka: 1,5 cm Praktický nůž CULINARIA Grey s ocelovým ostřím a plastovou rukojetí. Ocelové nože patří mezi nepostradatelné pomocníky v každé kuchyni. Výběr vhodného nože nám usnadní krájení či porcování potravin. Kolekce nožů BANQUET nabízí široký výběr nožů mnoha tvarů, velikostí a účelu použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022543030 |
| Hloubka přepravní: | 33 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,06 kg |
| Objem přepravní: | 0,4455 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
