nůž praktický 15cm APETIT mix barev
Kód: MA-287576
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nůž praktický 15 cm, APETIT, mix barev. délka: 15 cm materiál: ocel, plast mix barev: žlutá, červená, modrá Nůž APETIT s ergonomicky tvarovanou čepelí pro snadné krájení. Čepel je vyrobena z nerezavějící oceli a rukojeť z odolného plastu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022371473 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,015 kg |
| Objem přepravní: | 0,0225 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
