nůž RYBIČKA 130-NZn-1 - nerez
Kód: MA-237165
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
materiál: nerezová ocel + zinek délka: 78 mm rozměry čepele (D x Š): 55 x 11 mm hmotnost: 30 g Ideální první kapesní zavírací nůž rybička 130-NZn-1 pro každodenní použití, který se neztratí v žádné dětské kapse.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapesní nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8590710130101 |
| Délka čepele: | 7,8 cm |
| Hloubka přepravní: | 59 cm |
| Hmotnost: | 30 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 19,9125 dm3 |
| Počet funkcí: | 0 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Typ nože: | rybička |
| Typ ostří: | hladké |
| Výška přepravní: | 22,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
