nůž SAPHYR ŠE sada 5díl.
Kód: MA-287756
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nůž SAPHYR, ŠE, sada 5díl. sada obsahuje: 1 x nůž 18,5 cm, délka čepele 9 cm 1 x nůž 23,5 cm, délka čepele 14 cm 1 x porcovací nůž 32 cm, délka čepele 20 cm 1 x vykošťovací nůž 30 cm 1 x nůž na chléb 32 cm barva rukojeti: šedá Ocelové nože patří mezi nepostradatelné pomocníky v každé kuchyni. Výběr vhodného nože nám usnadní krájení či porcování potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8591022487150 |
| Hloubka přepravní: | 44 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,46 kg |
| Objem přepravní: | 1,936 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
