nůž sportovní skeleton 175mm 0-10-253 STANLEY
Kód: MA-624211
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměr: 175 mm materiál: nerezová ocel Pro kutily nabízíme kvalitní sportovní nůž z odolné nerez oceli, který garantuje dlouhou životnost díky titanovému povlaku na ostří čepele. Skládací mechanismus a kompaktní rozměry z tohoto kvalitního nože činí společníka pro každý den. Sportovní nůž skeleton je vybaven zámkem pro blokování otevřené čepele, čímž zajistí bezpečné zacházení. Mimojiné je vybaven i očkem na šňůrku pro snadné uložení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapesní nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 3253560102531 |
| Druh nářadí: | nože |
| Hloubka přepravní: | 10,5 cm |
| Hlučnost: | dB |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 0,42504 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2,3 cm |
| Výška přepravní: | 17,6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
