nůž TRINITY CULINARIA HN sada 3díl.
Kód: MA-369715
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nůž TRINITY CULINARIA, HN, sada 3díl. sada obsahuje: 1 x nůž 18,5 cm 1 x nůž 23,5 cm 1 x porcovací nůž 32 cm barva rukojeti: hnědá Ocelové nože patří mezi nepostradatelné pomocníky v každé kuchyni. Výběr vhodného nože nám usnadní krájení či porcování potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8591022487181 |
| Hloubka přepravní: | 44 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,24 kg |
| Objem přepravní: | 1,232 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
