nůž TRINITY CULINARIA KRÉM sada 5díl.
Kód: MA-369714
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
5 dílná sada TRINITY obsahuje praktický nůž 18,5 a 23,5 cm, porcovací nůž 32 cm, vykošťovací nůž 30 cm a nůž na chléb 32 cm. Ocelové nože patří mezi nepostradatelné pomocníky v každé kuchyni. Výběr vhodného nože nám usnadní krájení či porcování potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 8591022487174 |
| Barva: | krémová |
| Délka čepele: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 43 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,49 kg |
| Materiál čepele: | ocel |
| Objem přepravní: | 2,365 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
