nůž univerzální 13cm EDUARD
Kód: MA-224303
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Univerzální nůž 13 cm EDUARD. Také máte v kuchyni jeden oblíbený nůž, který používáte pořád? S univerzálním nožem Eduard si na něj ani nevzpomenete. Snadno a přesně krájí maso i zeleninu a vydrží vám (minimálně) 10 let. Za to ručíme. čepel: ocel jakosti X50CrMoV15 (ISO 1.4116) délka čepele: 13 cm tvrdost čepele: HRC 55 ±2 materiál rukojeti: odolný leštěný plastDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595017300158 |
| Délka čepele: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 2,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 0,637 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 32,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
