nůž univerzální 20cm APETIT Color mix barev
Kód: MA-287581
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Univerzální nůž 20 cm APETIT Color s nerezovou čepelí o délce 9 cm s nepřilnavým povrchem a plastovou rukojetí. Mix barev: fialová, černá)Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022575949 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,026 kg |
| Objem přepravní: | 0,04 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
