nůž univerzální 24,5cm CLAY
Kód: MA-326950
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Plastový talíř průměr 21 cm OWL, s dětským motivem soviček udělá radost každému dítěti. Výhodou plastového nádobí je dobrá omyvatelnost, která zaručí maximální pohodlí při úklidu. Není vhodné do mikrovlnné trouby, ani do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8590419114402 |
| Hloubka přepravní: | 0 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Šířka přepravní: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
