nůž vykošťovací 24cm SUPREME
Kód: MA-369751
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nůž vykošťovací 24 cm, SUPREME. délka nože: 24 cm délka čepele: 13 cm síla čepele: 1,5 mm materiál: nerez, dřevěná rukojeť Nůž vykošťovací SUPREME.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022378410 |
| Hloubka přepravní: | 33 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,076 kg |
| Objem přepravní: | 0,825 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
