nůž zavírací 7 funkcí 9,3x2,4x1,4cm nerez
Kód: MA-791693
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nůž zavírací 7 funkcí, 9,3 x 2,4 x 1,4 cm, nerez. rozměry: 9,3 x 2,4 x 1,4 cm materiál: nerezová ocel 2CR13 Multifunkční zavírací nůž. Funkční komponenty 7 kusů: - hlavní nůž - nůžky - otvírák na konzervy - otvírák na víno - otvírák na láhve - křížový šroubovák - ocelový pilníkDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kapesní nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590419790965 |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 0,36 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
