nůž zavírací 9 funkcí 9,3x2,4x1,7cm nerez
Kód: MA-791691
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nůž zavírací 9 funkcí, 9,3 x 2,4 x 1,7 cm, nerez. rozměry: 9,3 x 2,4 x 1,7 cm materiál: nerezová ocel 3CR13 Multifunkční zavírací nůž. Funkční komponenty 9 kusů: - hlavní nůž - nůžky - pilka na dřevo - otvírák na konzervy - otvírák na víno - otvírák na láhve - křížový šroubovák - ocelový pilník - nástroj na navlékání jehlyDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kapesní nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8590419790958 |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Objem přepravní: | 0,36 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
