nůžky 15/16,5cm nerez
Kód: MA-399944
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ergonomické nůžky pro vaši domácnost či kancelář - pogumovaná rukojeť - nůžky pěkně padnou do ruky - nesklouzávají z prstů materiál: nerez + PH + guma barva: černá + červená délka: 15 / 16,5 cm tloušťka: 1,5 mmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8590419398055 |
| Barva: | červená/černá |
| Délka čepele: | 16,5 cm |
| Hloubka přepravní: | 1,2 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,037 kg |
| Materiál čepele: | nerez ocel |
| Objem přepravní: | 0,1596 dm3 |
| Pouzdro: | Ne |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Typ nůžek: | univerzální nůžky |
| Výška přepravní: | 19 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
