nůžky 17cm nerez OR/ČER
Kód: MA-265841
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nůžky 17 cm, nerez OR / ČER. délka: 17 cm materiál? nerez, plast barva rukojeti: oranžovo - černá Rovné špičaté nůžky v kombinaci černo - oranžové barvy. Univerzální oblíbené nůžky pro kancelář i domácnost, jsou vyrobeny z kvalitní oceli, kterou lze ostřit a zaručuje dlouhou životnost a použitelnost nůžek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022406366 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,048 kg |
| Objem přepravní: | 0,24 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
