nůžky 19,5cm kov/PH ČRV CULINARIA
Kód: MA-287583
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nůžky 19,5 cm, kov / PH ČRV, CULINARIA. délka: 19,5 cm materiál: kov, plastová rukojeť barva: červená Nůžky pro domácnost CULINARIA jsou praktické nůžky pro každodenní použití, jsou vhodné pro stříhání nití, papíru, látek a dalších materiálů. Nůžky mají plastové rukojeti s protiskluzovou úpravou a jsou dodávány v červené barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022396834 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,071 kg |
| Objem přepravní: | 0,572 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
