nůžky 21,6cm nerez
Kód: MA-399948
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ergonomické nůžky pro vaši domácnost či kancelář - pogumovaná rukojeť - nůžky pěkně padnou do ruky - nesklouzávají z prstů materiál: nerez + PH + guma barva: černá + červená délka: 21,6 cm tloušťka: 1,8 mmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8590419398079 |
| Barva: | červená/černá |
| Délka čepele: | 21,6 cm |
| Hloubka přepravní: | 1 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,069 kg |
| Materiál čepele: | nerez ocel |
| Objem přepravní: | 0,235 dm3 |
| Pouzdro: | Ne |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Typ nůžek: | univerzální nůžky |
| Výška přepravní: | 23,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
