nůžky na drůbež CULINARIA 25,5cm, ocel/PH rukojeť ČER
Kód: MA-369622
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nůžky na drůbež CULINARIA. délka: 25,5 cm materiál: ocel + černé plastové ergonomické rukojeti (na konci opatřeny pojistkou) Jsou vybaveny zahnutým ostřím pro snadnou manipulaci a rychlé porcování drůbeže.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8591022396810 |
| Bezpečnostní pojistka: | Ano |
| Délka čepele: | 25,5 cm |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,25 kg |
| Materiál čepele: | nerez ocel |
| Objem přepravní: | 0,288 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Typ nůžek: | nůžky na drůbež |
| Výška přepravní: | 1,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
