nůžky univerzální 22,5cm rozložitelné BÉŽ/HN
Kód: MA-370049
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nůžky univerzální 22,5 cm, rozložitelné BÉŽ/HN. délka: 22,5 cm barva: béžovo - hnědá Kuchyňské univerzální rozložitelné nůžky CULINARIA umožňují kromě stříhání také louskat ořechy, škrábat ryby, otevírat lahve, řezat kartony, škrábat ovoce a zeleninu nebo například stříhat drůbež. Rukojeti jsou v béžovo - hnědé barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8591022396742 |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,152 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,572 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
